NIE CZEKAJ DO ZIMY – DZIŚ NAPRAWIAJ KOMINY!

W praktyce wiemy, iż większość osób przypomina sobie o sprawdzeniu sprawności i wykonaniu ewentualnych napraw komina na początku trwania sezonu grzewczego często, gdy spadnie już pierwszy śnieg i pojawią się pierwsze przymrozki. Akcja prowadzona przez Naszą firmę:

„NIE CZEKAJ DO ZIMY – DZIŚ NAPRAWIAJ KOMINY”

ma na celu zachęcić Państwa do sprawdzenia posiadanych instalacji spalinowych lub dymowych oraz do wykonania niezbędnych napraw w okresie letnio - jesiennym.

Prawidłowo działający system kominowy gwarantuje przede wszystkim bezpieczeństwo oraz pozwala na optymalizację wydatków związanych z ogrzewaniem i eksploatacją urządzenia grzewczego. Prowadzenie ewentualnych napraw w sezonie grzewczym jest często problematyczne, wiąże się z koniecznością wyłączenia urządzenia grzewczego oraz nie zawsze jest możliwe do wykonania. Z uwagi na to warto pomyśleć o tym właśnie w sezonie letnim, kiedy takie naprawy można wykonać bez większych problemów, a ewentualny chwilowy przestój w eksploatacji urządzenia grzewczego nie jest zbyt dużym problemem.


Jeżeli maja Państwo problem z posiadanym systemem kominowym i jeżeli nie funkcjonuje on poprawnie, jeżeli występuje problem ciągu wstecznego oraz problem cofania się spalin, jeżeli występują niedrożności komina np. na skutek pożaru sadzy prosimy o kliknięcie w poniższy link i opisanie swojego problemu:

 

NAPRAW KOMIN JUŻ DZIŚ

WRAZ ZE ZGŁOSZENIEM PROBLEMU PROSIMY O PRZESŁANIE PROPOZYCJI HASŁA REKLAMUJĄCEGO NASZĄ WIOSENNO-JESIENNĄ AKCJĘ. DLA LAUREATÓW NAJCIEKAWSZYCH HASEŁ CZEKAJĄ NAGRODY W POSTACI DODATKOWEGO 10% RABATU NA WYKONANIE NAPRAWY KOMINA!!!

 

Wszyscy zadbajmy o to, aby jak najwięcej kominów zostało naprawionych przed nadejściem tegorocznej zimy!

kominy zima 01

kominy zima 02

Dane kontaktowe:

 +48 12 356 57 23
biuro@kominysa.pl
32-020 Wieliczka, ul. Sienkiewicza 11B

zobacz więcej